Вівторок, 18 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Майже всі чернівецькі депутати підтримали пенсійну та судову реформу

Майже всі чернівецькі депутати підтримали пенсійну та судову реформу
Майже всі чернівецькі депутати підтримали пенсійну та судову реформу.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ОПОРУ в Чернівецькій області.

Сьогодні депутатами Верховної Ради було прийнято два законопроекти, які вносять чимало змін до сфери судочинства та змінюють систему нарахування пенсій. Експерти Громадянської мережі ОПОРА вирішили перевірити, як за ці законопроекти голосували народні депутати з Чернівецької області.

За законопроект №6232 про внесення змін до низки кодексів, який запускає судову реформу проголосували майже всі чернівецькі депутати, за виключенням депутатів від фракції «Блоку Петра Порошенка». Відповідно до результатів голосування на сайті Верховної Ради, в момент голосування Оксана Продан та Марія Матіос були відсутні в залі. Варто зазначити, що законопроект був поданий на розгляд парламенту президентом України Петром Порошенком.

Згідно з законопроектом, Верховний суд визначається в Україні як єдина касаційна інстанція, і порядок розгляду справ у цьому суді змінюється. Головне науково-експертне управління Верховної Ради в своїх висновках зауважило, що прийняття цього законопроекту обмежить кола справ, які підпадають під касацію. На їх думку, це звужує конституційні права суб'єктів судових рішень, що в майбутньому може призвести до зростання кількості випадків оскарження судових рішень національних судів у Європейському суді з прав людини.

Щодо законопроекту №6614 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій" серед чернівецьких депутатів не було такої одностайності. За цей законопроект проголосували 288 народних обранців, серед них 10 чернівецьких депутатів. Не проголосували за пенсійну реформу депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Оксана Продан та народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Папієв. Також не були враховані голоси депутатки Марії Матіос («БПП «Солідарність») та депутата Івана Мирного («Опозиційний блок»), які на момент голосування були відсутні в залі.

Законопроект передбачає підвищення прожиткового мінімуму для пенсіонерів до 1452 гривень при повному страховому стажі, а також надає гарантії для людей з інвалідністю із дитинства, дітей з інвалідністю, пенсіонерів, які не мають повного стажу, і осіб, які не мають права на пенсію та отримують зараз 949 гривень. Таких осіб зараз близько одного мільйона, і для них розмір пенсії збільшиться приблизно на 45%. Законопроектом не передбачено підвищення пенсійного віку, але збільшується страховий стаж, від якого буде залежати вік виходу на пенсію.

За результатами голосування чернівецьких депутатів можете детальніше ознайомитись в таблиці:
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення