Четвер, 18 жовтня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині в Острицькій та Магальській громаді члени ДВК не чергують на дільницях

На Буковині в Острицькій та Магальській громаді члени ДВК не чергують на дільницях
В Острицькій та Магальській громаді члени ДВК не чергують на дільницях

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ОПОРу.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили порушення у роботі окремих дільничних виборчих комісій Чернівецької області. Так, у Кіцманській громаді у приміщенні дільниці (знаходиться у районній бібліотеці) зафіксовані друковані агітаційні матеріали, а на дільницях Острицької та Магальської громад члени комісій не чергують, приміщення ДВК зачинені та відсутні вивіски.

25 жовтня у приміщені ДВК №730185, яке знаходиться у Кіцманській центральній районній бібліотеці, спостерігачі ОПОРИ виявили агітаційні матеріали кількох політичних партій, а також агітаційні листівки кандидатів в депутати, висунуті цими ж політичними силами.

Член комісії, який чергував на дільниці, пояснив, що агітаційний матеріал знаходиться тут законно, оскільки дільнична виборча комісія розташована на території бібліотеки, яка зобов’язана інформувати читачів про всі процеси.

Після телефонного дзвінка представника ОПОРИ до голови комісії Євгенії Євграшиної, вона переконала чергового члена комісії прибрати всю агітаційну продукцію.

Згідно з пунктом 5 частини 1 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», забороняється брати участь у передвиборчій агітації членам виборчої комісії протягом строку повноважень відповідних виборчих комісій. Крім цього, відповідно до пункту 5 частини 9 статті 60 Закону, забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

В Острицькій та Магальській громаді спостерігачі зафіксували те, що члени ДВК не чергують на дільницях, оскільки двері дільничних виборчих комісій були зачинені. Також на більшості ДВК громад відсутні вивіски та графіки роботи. Це виявлено на території Острицької ОТГ в селі Остриця: ДВК №730058, №730059 та в селі Годинівка - №730046 (хоча вивіска дільниці була у приміщенні), а також на території Магільської ОТГ в селі Магала - ДВК №730251 (23 жовтня після звернення до голови Магильської ТВК, порушення усунули).

Нагадаємо, згідно з пунктом 7 частини 4 статті 29 Закону України «Про місцеві вибори», систематичне невиконання покладених на виборчу комісію та її членів обов’язків або одноразовим грубим порушенням ним законодавства України про місцеві вибори, що встановлено рішенням суду або рішеннями виборчої комісії, яка утворила відповідну комісію.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення