Четвер, 18 жовтня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині члени Кіцманських ДВК звернулись до ЦВК щодо оплати праці

Кіцмань Кіцмань
www.bukpravda.cv.ua
Чернівецька область: члени Кіцманських ДВК звернулись до ЦВК щодо оплати праці.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на ОПОРу.

Представники дільничних виборчих комісій Кіцманської об’єднаної територіальної громади звернулися до голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовсього щодо встановлених Кіцманською територіальною виборчою комісією термінів оплати праці членів комісії.

Зокрема, у зверненні сказано: «Згідно календарного плану 13 жовтня 2017 року Дільничні виборчі комісії приступили до виконання повноважень. Однак, Кіцманська міська територіальнавиборча комісія встановила обмеження на оплату праці членів дільничної виборчоїкомісії, та проводить оплату праці не за весь період діяльності ДВК, а лише з 19 по31 жовтня 2017 року. Заробітна плата цих членів і так мізерна, а обов'язки на нихпокладено важливі і відповідальні.”

Голова Кіцманської ТВК повідомила, що відповідні комісії були утворені 13 жовтня, а з 14 по 16 жовтня були вихідні дні, тож комісія не змогла передати необхідні документи до податкової інспекції для перерахування зарплати своєчасно. Однак голова комісії запевнила, що всім членам ДВК буде компенсована винагорода за втрачені дні у вигляді премій.

Відповідно до частини 3 статті 28 Закону України «Про місцеві вибори» за рішенням виборчої комісії голова, заступник голови, секретар або в разі їх відмови інші члени територіальної виборчої комісії (загальною кількістю не більше трьох осіб), дільничної виборчої комісії (загальною кількістю не більше двох осіб) протягом виборчого процесу можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією.

Крім цього, згідно з частиною 9 цієї статті робота члена територіальної, дільничної виборчої комісії, який виконує свої повноваження у виборчій комісії на платній основі відповідно до частини третьої цієї статті, оплачується в розмірі тапорядку, встановлених Кабінетом Міністрів України, за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим, відповідного місцевого бюджету (далі - кошти відповідного місцевого бюджету), отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України (а у передбачених цим Законом випадках - за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету).
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення