Субота, 16 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Віталій Мельничук: «Через присутність російської мови в публічному спілкуванні продовжується вплив Росії та гібридна війна проти України»

Віталій Мельничук: «Через присутність російської мови в публічному спілкуванні продовжується вплив Росії та гібридна війна проти України»
Віталій Мельничук: «Через присутність російської мови в публічному спілкуванні продовжується вплив Росії та гібридна війна проти України». 

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

Через агресивну російську експансію українці понад чотири століття не можуть реалізувати віковічну мрію – стати повноправними господарями на власній землі. Цьому передували розстріли української культурної еліти в сталінські часи, переслідування письменників, мистецьких та культурних діячів – тих, хто підтримував середовище українського спілкування.

Роки колоніального статусу України й стільки ж часу заборон, зневаги та винищення української мови зробили свою чорну справу. Нині, коли на Донбасі вже п»ятий рік триває московсько-українська війна, особливо небезпечною є практика гібридного впливу Росії на Україну та українців.

Путінські пропагандисти намагаються впливати на свідомість українців через загальноукраїнські ЗМІ та канали медіа-реклами російськомовного середовища, повсюдне засилля російськомовного культурного продукту.

Нинішнє керівництво України перебуває під впливом олігархічної системи і не займається системним розвитком української економіки, реальною підтримкою вітчизняного виробника та впровадженням українських цінностей у всі сфери публічного життя в Україні. Тотальна корупція в державних структурах, наявність агентів впливу зі сторони кремлівського агрессора, нескінченне підживлення та поширення російськомовного продукту через загальноукраїнські ЗМІ руйнує Україну.

За 27 років Незалежності України, на жаль, на законодавчому рівні практично не зроблено нічого для впровадження, підтримки та розвитку українських цінностей, а наявних в українському суспільстві механізмів самовідновлення українського простору ще не існує, їх необхідно створювати. Вже стало зрозуміло, що природнім еволюційним шляхом змінити ситуацію не виходить. Українці занепадають. Адже мова – це запобіжник. Не виставивши чітких маркерів на її захист, українці втратять не тільки свою ідентичність, а й державу.

Найрадикальніша в питанні захисту мови - українська патріотична сила – політична партія ВО «Свобода» знову забила в усі дзвони. По всій Україні в містах за підтримки свободівців проходять громадські форуми «За українську мову» за участю неперевершеного мовознавця, професора, свободівки Ірини Фаріон, дитячої письменниці Лариси Ніцой на інших представників української наукової еліти.

У вересні цього року за ініціативою свободівця Руслана Кошулинського Львівська обласна рада прийняла рішення ввести мораторій на застосування російськомовного продукту на території області.

- Ініціативу підтримала літературна спільнота Буковини, письменницьке та культурне середовище області. З відповідним листом та вимогою прийняти рішення щодо обмеження російськомовного культурного продукту - засиллям низькопробної російськомовної попси, а також російськомовного спілкування в публічному та громадському просторі області, до Чернівецької обласної ради звернулася письменниця Віра Китайгородська. Депутати свободівської фракції крайового парламенту прийняли рішення подати це питання на розгляд сесії Чернівецької облради, відповідний лист та проект рішення вже зареєстровано. Є впевненість, що депутати підтримають нас у цьому. Адже мова - один із елементів державності, такий самий як герб, прапор, гімн. Україна без української мови неможлива. І чужій мові, наразі говоримо про мову загарбника, - російську - тут не місце. Адже саме через присутність російської мови в публічному спілкуванні продовжується вплив Росії та гібридна війна проти України , - каже голова фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій обласній раді Віталій Мельничук.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення