У Чернівцях депутат Микола Собко склав свої повноваження і вийшов з партії ВО «Свобода».
Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної організації політичної партії ВО "Свобода".
У Чернівцях депутат міськради Микола Собко написав заяву про складання депутатських повноважень та про вихід із лав політичної партії "Свобода".
"Обласний комітет Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" задовільнив заяву про складання депутатських повноважень та вихід із лав ВО "Свобода" депутата Чернівецької міської ради Миколи Собка у зв’язку з його переходом на роботу в виконавчій владі м. Чернівці", - йдеться у повідомленні.
Водночас у "Свободі" закликають "надалі не ототожнювати діяльність Собка з ВО "Свобода".
"Рішення про складання депутатських повноважень Микола Собко аргументував вимогами ст. 1 та ст. 29 Закону України “Про запобігання корупції”, які визначають врегулювання потенційного конфлікту інтересів, коли посадова особа виконавчих органів влади одночасно є депутатом місцевої ради", - пише прес-служба "Свободи".
"Водночас наголошуємо, що ВО "Свобода" не бере участі в розподілі посад та не відповідає за роботу виконавчої влади міста Чернівці. Оскільки переконані, що для здійснення докорінних перетворень у місті потрібно мати всю повноту влади, а саме: міського голову та промерську більшість у раді, як це є, зокрема, в найуспішніших обласних центрах України Івано-Франківську, Тернополі та Хмельницькому", - зазначають в політичній партії.
...
Загрузка...
Прямі трансляції
Прямі трансляції ONLINE (112 Україна, NewsOne, Громадське, Еспресо, 24 канал, Прямий, 5 канал)
ЗАРАЗ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ
Загрузка...
ОНЛАЙН Радіо
Нові блоги

