Субота, 28 травня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях фірмам можуть заборонити співпрацю з російськими компаніями

У Чернівцях фірмам можуть заборонити співпрацю з російськими компаніями У Чернівцях фірмам можуть заборонити співпрацю з російськими компаніями
У Чернівцях фірмам можуть заборонити співпрацю з російськими компаніями.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на відповідний проект рішення, який зареєстрував у Чернівецькій міськраді депутат від фракції "Свобода" Андрій Ілюк.

Чернівецька міська рада має намір рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям відмовитись від співпраці з російськими компаніями, а також особами, які будь-яким чином пов’язані з Російською Федерацією.

У проекті документу зазначено, що міська рада пропонує всім суб’єктам господарської діяльності, які працюють на території Чернівців, припинити співпрацю та будь-які господарські взаємовідносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в місті Чернівцях.

Окрім того, депутат пропонує зобов’язати департамент економіки міської ради звернутися до Антимонопольного комітету України з проханням у тримісячний термін сформувати перелік Підприємств і осіб Російської Федерації.

Водночас у проекті рішення йдеться також про рекомендацію підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Чернівців, у місячний термін після ухвалення цього рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з підприємствами і особами Російської Федерації.

Разом з тим, секретаря міськради Василя Продана хочуть зобов’язати звернутися до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування або розширення санкцій до підприємств і осіб Російської Федерації відповідно до спеціального законодавства України про санкції.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення