Вівторок, 28 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Чернівцях депутат став одним із перших хто прозвітував перед своїми виборцями (фото)

Директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівців Дмитро Сірман став одним із перших депутатів Чернівецької міської ради, який прозвітував перед своїми виборцями про зроблене у 2012 році, вислухав їхні критичні зауваження та окреслив спільні плани на наступний рік. 

На зустріч із Дмитром Сірманом до клубу в Садгорі прийшло близько 300 чоловік, з якими у депутата склався жвавий конструктивний діалог.

«Щомісяця приймаю громадян у КЖРЕП-15, – каже пан Дмитро. – За звітний період до мене звернулися біля 100 громадян. Щокварталу, як заступник голови земельної комісії, приймаю громадян у депутатській приймальній міської ради. Як член виконкому Садгірської районної ради взяв участь у всіх засіданнях виконкому. Одним із основних своїх досягнень та досягнень моїх колег-депутатів стала принципова зміна ставлення керівництва обласної і міської влади до існуючих проблем і шляхів їх вирішення в Садгірському районі, і цьому є цілий ряд позитивних прикладів. У 2012 році на соціально – економічний розвиток району спрямовані значні кошти, мова йде про більше, ніж 10 мільйонів гривень.»

Минулого року виконано асфальтування майданчика біля ЗОШ № 37, упорядковано територію кладовища. На стадії вирішення знаходиться питання його охорони. За 2012 рік на кладовищі ліквідовано 5 стихійних сміттєзвалищ, упорядковано десяток історичних могил.

На прохання мешканців замінено аварійний електричний стовп по вул.Юнацькій, встановлено «лежачі поліцейські» біля ЗОШ № 37, замінено контейнер для сміття по вул.Ткачука, обладнано вбиральні у ЗОШ № 37, виконано зовнішнє освітлення вулиць М.Штоли, Гуцульської, А.Чужбинського, продовжено автобусний маршрут по вул. Підкови. Завершено другу чергу міського сміттєзвалища, ведеться робота по відводу фільтрату. За рахунок коштів екологічного фонду розчищено русла річок Мошків, Задубрівка , укріплено береги по 1 пров. М.Тореза і вул. Сибірській, виконано капітальний ремонт вулиці та тротуарів Бакінських комсарів тощо.

У найближчих планах депутата – облаштування туалету в одному з корпусів будинку творчості, а також ремонт спортзалу в ЗОШ № 38.  Мешканці Садгори наприкінці обговорення нагальних проблем висловили свою вдячність Дмитру Сірману, адже цьогоріч міська влада приділила значно більше уваги їхньому району, аніж за кілька попередніх років.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Гость
Так, в залі на зустрічі як раз і "спостерігаєтьс я" 300 чоловік. Враховуючи його наповненість складається враження, що зустріч з виборцями проходила в Палаці України. Піар "підкореного" міською радою.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Чернівчанин
З погляду на стан справ у комунальній сфері міста, ефективності праці підпорядкованих пану Сірману ЖРЕПів, стану прибудинкових доріг, внутрішньо будинкових комунікацій, мереж та дахів, безпорадності (чи небажанні) комунальників у вирішенні самих нагальних проблем (якісне водопостачання, своєчасний поточний ремонт, вчасне прибирання, впорядкування діяльності комерсантів, що втридорого насильно нав"язують послуги домофонів тощо), такий звіт слід вважати окозамилюванням або бажанням підняти свій особистий депутатський рейтинг за рахунок звичайного (з точки зору посадових вимог) виконання, і не досить якісного, завдань комунальним чиновником. Інакше, усі мешканці міста повинні визнати, що комунальна сфера у нас функціонує майже досконало.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення