Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Карвацького, Куліша та Дімітрюка нагородили за вагомі заслуги перед буковинською громадою

Питання про виконання Регіональної програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки та затвердження Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2013-2014 роки розглянула 14-та сесія обласної ради.

Депутати підтримали Резолюцію спільного засідання депутатів Чернівецької обласної ради (Україна) та радників Сучавської повітової ради (Румунія) від 23 листопада 2012 року, затвердили обласну програму «Вчитель» на 2013-2022 роки, Регіональну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки та комплексну Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку дітей, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у Чернівецькій області в 2013-2015 роках.

Сесія затвердила деякі інші обласні програми, розглянула хід виконання та внесла зміни до окремих чинних програм.

Голова обласної ради Михайло Гайничеру також вручив Почесні грамоти Чернівецької обласної ради за самовіддану депутатську діяльність, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування на теренах Чернівецької області, вагомі заслуги перед буковинською громадою, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею депутатам обласної ради Василю Дімітрюку, Володимиру Кулішу та Валерію Карвацькому.

Джерело: Прес-служба облради


Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Кіцманчанин
Ну що ж, Карватський заслужив...http ://www.bukinfo. com.ua/show/new s?lid=32465
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Кіцманчанин
Карватський заслужив...(bukpravda.cv.ua/.../...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення