Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Павлюк ініціював, а Унгурян доповнив звернення до Президента щодо європейської інтеграції

На пленарному засіданні 15-ї сесії Чернівецької обласної ради більшістю голосів було ухвалено Звернення депутатів Чернівецької обласної ради VI-го скликання до Президента України В.Януковича щодо реалізації політики європейської інтеграції України.

«Такий зовнішньополітичний вектор, - говориться у тексті Звернення, ініційованого депутатом Михайлом Павлюком, - ...відповідає довгоочікуваним прагненням українських громадян щодо досягнення стандартів країн ЄС – демократизації суспільства, ринкової економіки, збільшення іноземних інвестицій, боротьби з корупцією, відсутності територіальних претензій та обмежень щодо вільного пересування громадян».

«…Сьогодні вже неминучий процес послідовного зближення перш за все торгівельно-економічних інтересів ЄС та України, який відновлює роль Буковинського краю як регіонального інтегратора ідей і механізмів такої співпраці. Для толерантної та полікультурної Буковини це завжди було і буде її історичною роллю», - говориться у Зверненні.

 На прохання депутата обласної ради Олега Унгуряна текст документу було доповнено такими словами: «Депутатський корпус Чернівецької обласної ради підтримує Вас, пане Президенте України, у прагненні реалізації політики європейської інтеграції України та вносить клопотання щодо продовження вжиття Вами всіх необхідних заходів для підписання Угоди про Асоціацію України та Європейського Союзу».

Рішення про підтримку звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Президента України В.Януковича щодо реалізації політики європейської інтеграції України ухвалили представники усіх фракцій крайового парламенту.

Джерело: Прес-служба облради
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Кіцманчанин
Унгурян вже не одноразово себе показав і люди все бачать. При інтернет опитуванні на запитання "Кому з районних голів адміністрацій Ви найбільше не довіряєте?"з 1300 респондентів 655(50,4%) назвали саме Унгуряна. От Вам і рівень довіри (джерело: bukpravda.cv.ua/.../....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення