Понеділок, 16 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

«Видатний» урядовець по інвестиціям навчався в Чернівцях і був відрахований за пиятику

Чому в Україну не йдуть інвестиції, а з України втікають інвестори, а державні інвестиційні проекти підписують лижні інструктори? – тому що Державне агентство з інвестицій та управління нацпроектами очолює п’яничка і неук.

Про це на своїй стрінці в Фейсбук написав нардеп з Буковини Генадій Москаль.

Уважно вивчаючи біографію наших «видатних» урядовців, можна знайти безліч цікавих та кумедних фактів. Так наприклад, в біографії пана Владислава Каськіва я знайшов цікавий факт. В автобіографії пана Каськіва зазначено, що в 1991-1992 році осатаній навчався на історичному факультеті Чернівецького державного університету, і був відрахований за політичними мотивами.

Цей факт зацікавив, тим, що на період навчання та відрахування пана Каськіва з Університету ( 1992 рік) , Президентом України був Леонід Кравчук. Відомо також, що це єдиний Президент України, за часів правління якого не було жодного переслідування по політичних мотивах.

Тому я вирішив перевірити дану інформацію, звернувшись за відповіддю до Чернівецького державного університету ім.. Юрія Федьковича. Згідно відповіді Університету, так дійсно з 1 серпня 1991 року В.Каськів був зарахований студентом 1-го курсу історичного факультету денної форми навчання. Але 11 грудня 1992 Наказом по Університету Владислав Каськів був відрахований з 2-го курсу історичного факультету за організацію пиятики та втрату зв’язку з університетом ( тобто не відвідував та прогулював навчання) .

Наказом по Університету від 2 вересня 1993 року Каськів був поновлений студентом 2 курсу Університету історик факультету заочної форми навчання, і знову відрахований з Університету в 1994 році за зв’язку з університетом,знову за прогули

В біографії яка є в відкритих джерелах, сказано що в 1992-1997 роках пан В. Каськів навчався на філологічному факультеті педагогічного університету ім..Драгоманова, що не спавпадає з відповіддю Чернівецького державного університету ім.. Юрія Федьковича.

alt

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення