Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Буковинець Попеску зазначає, що Асамблея не хоче йти на поводу української опозиції

Іван Попеску Іван Попеску
www.bukpravda.cv.ua

Голова української делегації в ПАРЄ нардеп Іван Попеску (фракція "Партії регіонів") відзначає, що Асамблея відмовилася політизувати ситуацію навколо України, і практично одноголосно підтримала поправки про зняття питання про Україну в резолюції. 

"Парламентська асамблея Ради Європи не захотіла політизувати ситуацію навколо України і погодилася з тими поправками, які одноголосно підтримали політичний і юридичний комітети ПАРЄ", - цитує І. Попеску прес-служба "Партії регіонів".

За словами депутата, у п'ятницю на засіданні ПАРЄ ще раз були поставлені на голосування 2 і 4 поправки, які стосувалися зняття в резолюції згадки про Україну. "І в результаті за ці поправки проголосували 79 депутатів з різних політичних сил, і тільки 7 утрималося. Природно, утрималися 5 представників опозиції, 1 представник Угорщини і 1 представник Португалії. Але всі вони є представниками ЄНП (Європейської народної партії. - ІФ), партнера нашої опозиції ", - зазначив політик.

Таким чином, як підкреслив парламентарій, згадка про Україну з проекту резолюції ПАРЄ прибрали. "Документом Ради Європи є резолюція, а доповідь є баченням ситуації автора, тобто доповідача. Тому на рівні документа Україна не згадується. Це зроблено для того, щоб не політизувати ситуацію в Україні, особливо перед самітом, який відбудеться в листопаді у Вільнюсі, коли буде підписано Угоду про асоціацію ", - сказав І. Попеску.

Він підкреслив, що на рівні ПАРЄ парламентарії не захотіли зайвий раз йти на поводу української опозиції і політизувати ситуацію. "Те, що одноголосно політичний комітет і юридичний комітет, а сьогодні і абсолютна більшість ПАРЄ підтримали зняття цих позицій (згадок про Україну - ІФ), свідчить про те, що Європа просто втомилася від того, що українська опозиція постійно намагається говорити про одне й те ж ", - підсумував глава української делегації в ПАРЄ.

Телеграф

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення