Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Санаторій "Брусниця" віддали офшорній компанії, а Папієв пообіцяв носити інвесторів на руках (фото)

На сесії облради, яка відбулась 5 липня, депутати прийняли рішення про реорганізацію комунального санаторію “Брусниця” у товариство з обмеженою відповідальністю із залученням приватного інвестора.

Рішенням передбачено залишити 25% статутного капіталу (майно санаторію) облраді, а 75% (у вигляді грошового внеску) закріпити за кіпрською компанією "Енгром Консалтінг Лімітед" (ENGROM CONSULTING LIMITED) (Кіпр, Нікосія). Дана компанія є типовою офшорною фірмою, яку зареєстрували на Кіпрі. Фірма відносно України є чистою і в жодних скандальних проектах не засвічена.

За неперевіреними даними, за "Енгром Консалтінг Лімітед" стоїть колишній чернівчанин Арон Майберг, який є близьким  до Папієва. Раніше був співвласником авіокомпанії “Аеросвіт”, наразі є акціонером "МАУ", фактично є досить впливовим бізнесменом. Арон Майберг є щедрим меценатом, який раніше пожертвував мільйон доларів на відновлення синагоги на вулиці Садовського в Чернівцях.

По цьому питанню на сесії доповідав  Борис Деркач: "Первинні розробки - такі, як бізнес-пропозиція показали, що в перші п`ять років на цьому санаторії інвестор прибутку не буде отримувати, більше цей проект буде приносити соціально-економічний аспект, але після шести років, вже можна очікувати і отримання прибутку"

Борис Деркач зробив досить впевнену і відповідальну заяву: "Я впевнений в тому що інвестор збереже цей майновий комплекс".

Михайло Папієв висловився на цю тему досить цікаво :“Дай боже, щоб ми ще знаходили інвесторів - ми їх будемо носити на руках”. 

Довідка "БП"

В обласній комунальній установі "Обласна лікарня відновного лікування" с.Брусниця щороку проходять курс реабілітаційного лікування пацієнти з захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату.
В заклад скеровуються особи із захворюваннями серцево-судинної системи, опорно- рухового апарату, нервової системи, хвороб обміну речовин.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Буріння Чернівці
www.brusnica.cv.ua
Тут ви можете замовити проживання в деревяних котеджах а також записатись на лікування на території Бальнеологічног о санаторію "Брусниця"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення