Вівторок, 26 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Міськрада каже, що мітинг під стінами Ратуші замовили зацікавлені депутати

Мітинг під стінами Ратуші, учасники якого увірвалися до будівлі Чернівецької міської ради, не репрезентує волевиявлення підприємців, що працюють на 5-му секторі КП «МКП «Калинівський ринок».

Більша частина мітингуючих є представниками підприємців та служби безпеки ринку «Добробут» та колективу телеканалу ТВА, що доводить замовний характер акції з боку депутатів, які пов’язані із власниками цих підприємств.

Між тим, реальні представники 5-го сектору «Калинівського ринку», які були присутні 13 серпня на засіданні Виконкому Чернівецької міської ради, підтримали проведення благоустрою торгівельного майданчику.

«Наразі наш сектор нагадує Шанхай: скрізь повно бруду, немає водовідведення, асфальтове покриття у незадовільному стані, відсутні дахи у рядах. Спочатку я опинився серед протестуючих, однак згодом помітив, що ці всі протести і «хороводи» вигідні тільки деяким депутатам. Вони лицемірно використовують підприємців заради власного піару, підбурюючи їх проти позитивних змін, – заявив підприємець Олексій Березюк. – На час реконструкції мій контейнер можуть перенести в інше місце, але я до того ставлюся із розумінням. Для мене не проблема попередити усіх моїх оптовиків, де тимчасово буде знаходитися моє торгове місце. Головне, що я зможу повернутись у придатний до торгівлі продуктами сектор, а не в ці трущоби, що є зараз».

«Я торгую на ринку з 16-ти років і вперше за весь час адміністрація «Калинівського ринку» пропонує облаштувати територію сектору власним коштом, – розповів підприємець Сергій Аністратенко. – Протестувати проти цього – абсурдно. Щоби не виникало зайвих хвилювань, можна укласти відповідні угоди між підприємцями та адміністрацією з прикріпленою до них план-схемою реконструкції. Ми хочемо, щоби на секторі був нормальний заїзд, щоби ми вже не завозили товар на ринок тачками. Нам і покупцям необхідні комфортні умови, тож це слушна нагода зробити торгівлю на ринку цивілізованою».

«Чому я і мої покупці мають під час кожного дощу ходити по коліна в болоті? Чому мої покупці пів години мають шукати мій контейнер через те, що тут не ряди, а справжній лабіринт? Я не розумію коли відмовляються від пропозиції зробити з сектору цілком пристойний торговий майданчик з рівними доступними з усіх боків рядами, новим асфальтом, нормальним водовідведенням. Тим більше, що ринок робить це все за власний кошт, – вважає Юрій Добровольський. – Мені здається, що деякі підприємці вже самі не знають чого вони хочуть настільки їх заплутали оті рятівники-політики, які на них бекоштовно набивають собі рейтинг і свої кишені. Можливо тим опозиціонерам не вигідно щоб Калинка ставала більш сучасною? Адже саме вони, ставлячи палки в реконструкцію нашого сектору і загалом Калинівського ринку, підвищують вартість майна на «Добробуті» де вони будують сучасні торгові комплекси. Куди підуть покупці: до мене у болото чи на сучасний «Добробут»? Відповідь очевидна, як і їхній інтерес».

«Якби у справу не втрутились політики, і не задурили б голови людям, вже б давно усі торгували в оновленому секторі. Причому я впевнений, що незадоволених би не було, – впевнена Інна Ротарь. – Звичайно коли роками з людей гроші викачували, вони тепер не вірять, що щось хочуть зробити безкоштовно для них, і що це буде справді спрямовано на розвиток ринку. Я вважаю, все потрібно робити спільними зусиллями з адміністрацію, і в тому числі спільно контролювати процес реконструкції. Тоді без усіляких конфліктів отримаємо позитивний результат».

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення