Субота, 04 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька "Буковина" в гостях була декласована місцевою "Зіркою" (+2 відео)

Чернівецька "Буковина" поступилася в Кіровограді місцевій "Зірці" з розгромним рахунком 1:4.

Наші хлопці вже після першого тайму програвали 0:3. Господарі поля відкрили рахунок матчу на 12 хвилині забив Олексій Чичиков, а вже на 21 відомий півзахисник Борис Баранець подвоїв рахунок в матчі. Наприкінці першого тайму господарі отримали право на пенальті і Ігор Загалський на 45 хвилині матчу не залишив жодних шансів нашому голкіперу Богдану Когуту. Вже на 70 хвилині гри знову Ігор Загальський зробив рахунок для гостей зовсім непристойний 4:0. І лише під завісу матчу наші хлопці з пенальті зкоротили цей гнітючий результат 1:4. Гол з пенальті в "Буковини" забив Сергій Ателькін.

13 квітня 2015, понеділок. Кіровоград. Стадион "Зірка"

"Зірка" (Кіровоград) - "Буковина" (Чернівці) - 4:1

Голи: Чичиков 12, Баранець 21, Загальский 45+2 (пен.), 70 - Ателькін 81 (пен.)

"Зірка" (стартовий склад): Поштаренко, Локтіонов, Чичиков, Ковальов, Баранець, Загальский, Кучеренко, Бацула, Лупашко, Мостовий, Допілка.

"Буковина"
(стартовый склад): Когут, Булезюк, Ушаков, Палагнюк, Ателькин, Жовтюк, Самойленко, Сівка, Орловський, Терехов, Сухоцький.