Субота, 06 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Боксер з Буковини став чемпіоном України

25-31 травня в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2001-2002 р. н.

Участь у змаганнях взяли 270 найкращих спортсменів різних вагових категорій з усіх областей України.

Команду Чернівецької області представляли сім боксерів, з яких три – вижниччани, зокрема, чемпіони України Юрій Том’юк, Валентин Гермаківський та лідер збірної – учень Вижницької гімназії Вадим Клим (головний тренер юнацької обласної команди з боксу – тренер-викладач Вижницької дитячо-юнацької спортивної школи Микола Гакман). Чернівчанин здобув другу перемогу на профірингу

Після складних попередніх боїв шанс на призове місце у даному турнірі здобув Вадим Клим. Після трьох переможних зустрічей він потрапив у фінал, в якому виступив на дуже високому професійному рівні, переміг в усіх трьох раундах та здобув звання чемпіона України. Про це інформує Вижницька дитяча юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації.

Тепер у статусі чемпіона України на Вадима Клима чекає турнір найсильніших і, в разі його позитивного результату, – Чемпіонат Європи.