Понеділок, 15 липня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

"Буковина" завдяки Василю Продану не пропустила, зігравши внічию з гостями із Києва (фото+відео)

У Чернівцях "Буковина" не зуміла перемогти ФК "Оболонь-Бровар" з Києва, зігравши внічию 0:0.

На початку другого тайму арбітр матчу показав другу жовту картку гравцю гостей, після чого кияни залишились вдесятьох. На жаль скористатися перевагою в чисельності чернівчанам не вдалося. Натомість завдяки промаху на 72 хвилині матчу з одинадцятиметрового гравця "Оболоні-Бровар" Василя Продана, "Буковина" не пропустила. На жаль наші хлопці не змогли забити жодного м'яча гостям зі столиці.
Нічия 0:0 в цілому заслужена, зважаючи на характер гри.