Субота, 04 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Усіх олімпійців з Буковини забезпечать житлом

Чернівецька міська рада прийняла «Програму розвитку фізичної культури і спорту в м. Чернівцях на 2017 – 2020 роки».

Програма передбачає виділення коштів на вирішення житлових питань, передусім, олімпійців, а також інших спортсменів.

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на SportBuk.

Раніше, квартири у Чернівцях отримали титуловані спортсмени: заслужені майстри спорту Ольга Ніколайчук, Ольга Панчук-Унгурян, Юрій Омельченко, Сергій Яненко, заслужений тренер України Денис Тищук та інші.

Згідно з Програмою, протягом наступних чотирьох років, до Олімпіади-2020, всі буковинські олімпійці мають бути забезпечені житлом, на що передбачено по 950 тисяч гривень на рік.

Програма також передбачає інвестиції на розширення, осучаснення та доступність спортивної інфраструктури у Чернівцях.

Олексій Каспрук: «За три роки в спортивну інфраструктуру мають інвестувати до 155 млн. грн., з яких 80 млн. – у облаштування майданчиків для міні-футболу, багатофункціональних спортивних майданчиків із синтетичним покриттям, майданчиків з тренажерним обладнанням та футбольних полів на територіях загальноосвітніх навчальних закладів. Уже наступного року такі сучасні спортивні майданчики можуть з’явитися у 12-ти навчальних закладах. Зокрема, Програмою передбачається, що у школах №№27, 11 та ліцеї №4 будуть розширені футбольні поля, облаштовані бігові доріжки, встановлені вуличні комплекси для занять баскетболом, волейболом та міні-футболом, а також вуличні тренажери. У школі №3, 1,16 ДЮСШ №4 так само облаштують комплекси для ігрових видів спорту та зроблять штучні бігові доріжки. На облаштування цих майданчиків наступного року планується спрямувати 30 млн. грн., у наступні три роки – по 15-20млн. грн. Окрім того, щороку по 5-6 млн. грн. спрямовуватимуть на реконструкцію спортивних шкіл, по 200-300 тис. грн. – на закупівлю для спортивного інвентарю для ЗОШ, по 500 тис. грн. щороку – на закупівлю спортивного обладнання, одягу, взуття для спортшкіл, по 13 млн. грн. щороку – на реконструкцію стадіону «Буковина».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення