МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинський боксер став чемпіоном України

Буковинський боксер став чемпіоном України Буковинський боксер став чемпіоном України
Буковинський боксер став чемпіоном України.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua

Буковинець Степан Грекул став переможцем у чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. У фінальному поєдинкові вихованець Івана Собка та Андрія Грудея переміг представника Вінниці Дениса Солоненка – 5:0.

Степан Грекул, уродженець Шипинців Кіцманського району, змагався у ваговій категорії 81 кілограм. У ваговій категорії 75 кг бронзову нагороду здобув Микола Жижиян (ДЮСШ №1, тренер – Геннадій Соловйов). Змагання проходили у Львові.