Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька "Буковина" виграла контрольний матч у чортківського "Кристала"

ФК Буковина виграла контрольний матч з Кристалом.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на офіційний сайт клубу.

Черговим суперником «Буковини» у контрольному матчі 17 березня став колектив Тернопільської області «Кристал» (Чортків). Першими у матчі відзначилися гравці «Буковини».

Гол на свій рахунок записав Антон Батрак. Незадовго до перерви гравці «Кристалу» зрівняли результат. Шкіряну кулю у ворота новачка чернівецької команди Богдана Степаненка відправив Андрій Понєдєльнік. Ще до перерви підопічні Віктора Мглинця знову вийшли вперед. Відзначився Руслан Рябий. На 55-ій хвилині зустрічі гравці команди з Чорткова вдруге зрівняли результат. Влучного удару головою завдав Назар Ільчишин.

А на 72-ій хвилині матчу м’яч втретє опинився у воротах представників Тернопільської області. Результативний удар на рахунку Александру – Васілє Мунтяна. «Буковина» святкувала перемогу з рахунком 3:2.