Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька "Буковина" програла житомирському "Поліссю"

Чернівецька "Буковина" Чернівецька "Буковина"
Чернівецька “Буковина” програла житомирянам.

Чернівецька “Буковина” програла команді “Полісся” на виїзді у Новограді-Волинському Житомирської області із рахунком 1:2.

Це був матч 24-го туру другої ліги. Господарі відкрили рахунок на 62-й хвилині, потім наш гравець Андрій Шишигін на 78-й хвилині зрівняв його. Але на 90-й хвилині житомиряни забили вирішальний м’яч.

Наразі “Буковина” на сьомому місці у турнірній таблиці, має 25 очок після 24 ігор. Наступний матч відбудеться 6 травня у Чернівцях із командою “Прикарпаття” (Івано-Франківськ).