Понеділок, 03 жовтня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

На Буковині безробітнім платять за власний бізнес

Як повідомляє Чернівецький регіональний центр зайнятості, одним з основних завдань задля працевлаштування безробітніх, є активізація зусиль клієнта на забезпечення власної зайнятості.

Для залучення безробітніх до підприємницької діяльності фахівці центру пропонують їм взяти участь у семінарах і тренінгах за означеною тематикою, надають кваліфіковані консультації та поради щодо ведення малого бізнесу. Шукачі роботи, які бажають спробувати свої сили у підприємництві, повинні пройти професійне навчання з основ підприємництва, профдіагностичне обстеження щодо здатності до самозайнятості та проконсультуватися у спеціалістів щодо доцільності ведення бізнесу в тій чи іншій сферах діяльності

До кінця цього року планується працевлаштувати 130 осіб шляхом надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи. Основні сфери діяльності, які вирішили обрати колишні безробітні, представлені наступним чином: 50%-торгівля; 33%-різномантіні види послуг, серед яких юридичні, перукарські, транспортні; 7%-сільське господарство; 6%-виробництво; 4%-громадське харчування; 2%-зелений туризм, йдеться у повідомленні.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення