Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях один із ліквідаторів аварії на ЧАЕС отримає нове житло

14 листопада, відбулася зустріч секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина із представниками Чернівецької міської громадської організації “Спілка Чорнобиль”.

На ній було обговорено низку важливих питань, які стосуються чорнобильців, що проживають у Чернівцях.  

Зокрема, було звернено увагу на стан фінансування діабетиків II типу, виписка рецептів для яких здійснюється територіальними лікувальними закладами міської комунальної власності. Кошти на їх відшкодування виділяються з місцевого бюджету – за 9 місяців поточного року було виділено на ці цілі 928,9 тис. грн.  

Забезпечення міського центру для реабілітації населення медикаментами і лікарськими засобами для надання невідкладної допомоги, постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС, проводиться за рахунок коштів, передбачених на утримання КМУ „Міська поліклініка №1″. Постраждалі від аварії на ЧАЕС отримують необхідні ліки в аптеках за рецептами лікарів. Їх вартість відшкодовується управліннями праці та соціального захисту населення районних у м. Чернівцях рад з місцевого бюджету, адже захист цієї категорії людей є складовою соціальних ініціатив Президента України.  

На зустрічі обговорювалися питання про отримання та приватизацію земельних ділянок, а також розглядалася можливість виділення однієї квартири згідно меморандуму: уже до кінця нинішнього року сім’я одного з чернівецьких ліквідаторів аварії на ЧАЕС отримає нове житло.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення