Субота, 08 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Безробітних заохочують до громадських робіт

Оплачувані громадські роботи – це ефективний засіб реалізації політики зайнятості населення, який сприяє підвищенню мотивації до праці та трудовій адаптації безробітних, забезпечує незайнятим громадянам додатковий дохід, стимулює до пошуку більш високооплачуваної роботи.

  Організація таких робіт дає змогу роботодавцям і органам місцевого самоврядування раціонально використовувати робочу силу, сприяє тимчасовій зайнятості населення і пом’якшенню ситуації на ринку праці. Такі роботи мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють її розвитку. Їх проводять на спеціально створених тимчасових робочих місцях. У Новоселицькому районному центрі зайнятості постійно триває пошук можливостей щодо збільшення обсягів та розширення видів оплачуваних громадських робіт. З початку нинішнього року за направленням центру в них взяли участь 188 безробітних, з яких 46 осіб працювали за кошти підприємств і організацій краю.

  Учасники організованих громадських робіт активно трудилися на благо територіальних громад: впорядковували пам’ятники загиблим воїнам, прибирали сільські кладовища, придорожні смуги, займалися ліквідацією стихійних сміттєзвалищ та очисткою берегів і прибережних смуг річок. Оплачувані громадські роботи забезпечують додаткову соціальну підтримку та тимчасову зайнятість осіб, які шукають роботу. Вони активізують зусилля громадян та поглиблюють мотивацію до пошуку роботи, а також стають першим кроком на шляху до працевлаштування.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення