Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

До кінця року буковинськими родинами займуться більше 500 соцпрацівників

До кінця нинішнього року передбачено введення 557 нових посад фахівців соціальної роботи

   На виконання соціальних ініціатив Президента України передбачено провести модернізацію соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, повідомив директор Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олесь Матвієв. «З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України у нинішньому році передбачено додаткову дотацію місцевим бюджетам для покращення надання соціальних послуг соціально незахищеним верствам населення, - відзначив Олесь Матвієв. - Чернівецька область отримає дотацію в сумі понад 17,6 млн. грн.

   Додаткову дотацію буде спрямовано для введення з 1 червня нинішнього року посад фахівців соціальної роботи, які займатимуться виявленням та оцінкою потреб населення, наданням соціальних послуг, а також здійснюватимуть соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах». Олесь Матвієв наголосив, що з цією метою на Буковині . Так, найбільше додаткових посад планується ввести в Чернівцях - 85, в Сторожинці - 60, Новоселиці - 62. «Введення такої кількості фахівців із соціальної роботи сприятиме тому, що соціальна політика стане більш ефективною, буде охоплено увагою усі категорії населення – від міста до села», - повідомив Олесь Матвієв. Він додав, що Чернівецька область єдина, яка із веденням додаткових посад буде відповідати затвердженим Урядом нормам, за якими на одного соціального працівника повинно припадати 1,5 тис мешканців в сільській місцевості та 3 тисячі - в містах. Робота фахівців із соціальної роботи буде спрямована насамперед на запобігання проблем, які виникають у родині, а не лише на вирішення вже існуючих проблем.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення