Четвер, 23 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині проживає майже 500 переселенців

Станом на сьогодні, 27 червня, до органів виконавчої влади, фондів, волонтерів звернулося 559 осіб, в тому числі – 261 із АР Крим, 220 із Донецької., 66 із Луганської, 12 із інших південно-східних областей України.

Із вказаної кількості зареєстрованих 64 особи виїхали за межі області. Таким чином, наразі на Буковині перебуває 495 осіб, із них 124 сім’ї, серед яких 12 багатодітних. Більше 400 переселенців проживає в приватному секторі, у родичів та знайомих, решта - в установах соціального захисту населення, в гуртожитках, повідомляє департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації. Окрім цього, в області зареєстровано 17 військовослужбовців із АР Крим.

Наразі за медичною допомогою звернулося 75 осіб, із них 53 дітей. Загалом в області народилось вже 4 дитини, на обліку знаходиться ще 1 вагітна жінка із Донецької області. До органів Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звернулася 71 особа щодо переведення виплати пенсії за фактичним місцем проживання. До міськрайуправлінь праці та соціального захисту населення звернулось 39 осіб, 22 особам допомоги нараховані і призначені, решті – у стадії опрацювання.

До навчальних закладів області влаштовано 62 дитини, з яких 15 - у дошкільні навчальні заклади, 32- у загальноосвітні навчальні заклади, ще 15- у вищі навчальні заклади області. Управлінням державної міграційної служби України в Чернівецькійобласті зареєстровано місце проживання 34 громадянам та місце перебування 38 громадянам.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення