П'ятниця, 24 січня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині проживає 770 вимушених переселенців

За повідомленням департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, станом на 25 липня до органів виконавчої влади, фондів, волонтерів звернулось 839 осіб, у тому числі 216 сімей.

З числа переселенців 293 осіб із АР Крим, 368 - із Донецької області, 168- із Луганської області, 10 - з інших південно-східних областей України.

Із вказаної кількості зареєстрованих 69 осіб виїхали за межі області. Таким чином, станом на 25 липня в області перебуває 770 осіб.

Задля надання належної соціальної підтримки громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, на Буковині організовано системну роботу усіх структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Так, за медичною допомогою звернулося 132 особи, із них 90 дітей. На обліку знаходяться 12 вагітних жінок, а з часу переїзду до Чернівецької області у сім’ях переселенців вже народилося 6 дітей.

Із числа вимушених переселенців в області зареєстровано 8 інвалідів, в тому числі 3 дитини-інваліди дитинства, у всіх дітей в наявності індивідуальна програма реабілітації. Також сім’ям, які звертались до органів соціального захисту населення, виділено одноразову фінансову допомогу із «Обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» або із зазначених районних програм. До служби зайнятості звернулась 61 особа, із них 10 осіб працевлаштовано, 33 отримали статус безробітного, 30 призначена (поновлена) допомога по безробіттю.

До органів Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звернулося 96 осіб щодо переведення виплати пенсії за фактичним місцем проживання, з них щодо 75 переселенців дане питання вже вирішено, решта документів знаходяться в стадії опрацювання.

12 дітей з числа тих, які тимчасово проживають на Буковині, будуть направлені на відпочинок до дитячих таборів Польщі, списки дітей-переселенців передано в Міністерство соціальної політики України для погодження. Окрім цього, вирішено питання щодо оздоровлення 6 дітей – переселенців, йдеться у повідомленні.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення