Четвер, 26 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька Маланка допоможе українському війську

Благодійний фестиваль «Чернівецька Маланка – українській армії» запропоновано провести 15 січня у Чернівцях на зустрічі, яка відбулася у міській раді за участю представників гуртів маланок з різних сіл області, волонтерських організацій, засновників фестивалю «Маланка-фест».

Учасники обговорення вирішували, чи варто у важкий період, який нині переживає Україна та український народ, проводити вже традиційний для Чернівців фестиваль маланок, що за своєю суттю передбачає веселощі, гучну музику, жарти, масове дійство. Більшість учасників обговорення зійшлися на тому, що цього року формат заходу потрібно змінити на благодійний і основним його завданням має бути збір допомоги для підтримки української армії, родин українських вояків. Учасникам фестивалю пропонується засобами народного гумору та сатири підтримати патріотичний дух наших вояків, їх рідних та близьких, засвідчити, що Буковина єдина у стремлінні перемогти агресора, захистити територіальну цілісність Української держави. З проханням не відмовлятися від ідеї проведення фестивалю Маланки у Чернівцях до учасників зустрічі звернулася мати хлопця із Суховерхова Кіцманського району, який нині несе службу в АТО, а свою відпустку витрачає на підготовку костюмів та сценарію виступу свого гурту у рідному селі та Чернівцях.

Таке ж прохання від кількох активних учасників минулорічних фестивалів, які сьогодні несуть службу в АТО, учасникам обговорення передав кіцманчанин Марко Чорний. Звернуто увагу, що у різні періоди історії буковинці не відмовлялися від своїх народних традицій, а навпаки шукали в них духовне зміцнення. Учасникам благодійного фестивалю «Чернівецька Маланка – українській армії», рекомендовано, готуючи свої виступи, більше уваги надавати фольклорно-етнографічним мотивам, традиційним колядкам, мистецтву українського вертепу. Для проведення благодійного фестивалю «Чернівецька Маланка – українській армії» буде створено Оргкомітет.

Волонтерські організації закликано надати підтримку Оргкомітету в організації збору допомоги для української армії під час заходів фестивалю. Долучитися до підтримки благодійного фестивалю запрошують підприємців, меценатів, благодійників, громадськість краю, усіх, хто цінує та шанує народні звичаї та мистецтво, прагне підтримати наших вояків, любить Україну, Буковину, Чернівці.

Оргкомітету фестивалю пропонується відзначати його учасників в різних номінаціях. Усі представники гуртів маланок, які були присутні на обговоренні, висловили готовність долучитися під час фестивалю до збору благодійної допомоги українським воякам. В обговоренні формату благодійного фестивалю маланок у Чернівцях взяли участь міський голова Олексій Каспрук, заступники міського голови Марія Порчук та Олександр Паскар, голова виконкому ЧОО «Майдан» Галина Абрам’юк, представники гуртів маланкарів та Координаційного штабу «Буковина – українському війську».
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення