Субота, 28 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кельменецький дільничний - кращий на Буковині

18 червня святкує своє професійне свято одна із найважливіших служб в системі органів внутрішніх справ – служба дільничних інспекторів міліції.

Напередодні цього свята Управління МВС України в Чернівецькій області підвело підсумки конкурсу на визначення кращого дільничного інспектора області. За результатами конкурсу переможцем визнано старшого дільничного інспектора Кельменецького райвідділу міліції Макима Бежнаря. Основним завданням дільничного інспектора є профілактика правопорушень, запобігання, виявлення і розкриття злочинів, боротьба зі стихійною торгівлею, угамування сімейних дебоширів, крім цього, необхідно проводити профілактичну роботу з тими, хто схильний до вчинення правопорушення.

Тому дільничний інспектор повинен бути ще і психологом, і порадником, а інколи - рятувальником. Незважаючи на те, що Максим Бежнар працює лише 2,5 роки, з усіма цими завданнями справляється успішно.

- Конкурс проходив у декілька етапів. Для визначення переможця враховувались такі професійні якості учасників, як кількість розкриття злочинів, фізична підготовка, рівень знань із службової підготовки. Крім цього враховувались і особисті якості – розповідає лейтенант міліції Максим Бежнар. На досягнутому дільничний міліціонер зупинятися не збирається. І вже готується до Всеукраїнського конкурсу. - Робочий день у мене ненормований. Територію за якою я закріплений не вважаю криміногенною. Вбивств, розбійних нападів немає, але звісно, є крадіжки. Це нехороший фактор, але він побутує скрізь, а не лише у нас. Також часто до мене телефонують через сімейні сварки – каже дільничний інспектор.

Секретар Кельменецької селищної ради Людмила Раренко розповіла, що роботою дільничного інспектора Максима Бежнара задоволені більшість жителів районного центру. Він присутній на всіх масових заходах, які відбуваються в районі, забезпечує належний громадський порядок. Також велику увагу приділяє профілактиці злочинності серед неповнолітніх, проводить профілактичні бесіди із ними. Безумовно, успіхи дільничного інспектора в практичній роботі значною мірою базуються на його професіоналізмі, а на питання, чому саме обрав професію міліціонера? – Максим Бежнар відповів: - Тому, що маю бажання допомагати людям.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віталія
Ми пишаємося, що в нашій області є справді професійні дільничі інспектори міліції.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення