Понеділок, 17 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецький військовий комісаріат виконує заходи з проведення часткової мобілізації

Відповідно до Указу Президента України №15 від 14.01.2015 року (“Про часткову мобілізацію”), Чернівецьким військовим комісаріатом виконуються заходи з проведення часткової мобілізації.

Проводиться оповіщення військовозобов’язаних за місцем проживання та місцем роботи для проходження медичної комісії з метою визначення придатності для проходження військової служби. На військовий комісаріат покладено завдання щодо призову при мобілізації як офіцерського, так і сержантського та рядового складу. Для проходження служби будуть призвані військовозобов’язані спеціалісти (артилеристи, танкісти, мотострілки, медики, водії), а також військовозобов’язані, які придатні для проходження військової служби, але не мають військової спеціальності. Їх направлятимуть в учбові підрозділи для навчання.

Також офіцери запасу медичних спеціальностей та артилеристи будуть направлені на навчання у відповідні навчальні заклади МОУ. Усім керівникам підприємств, які отримали повістки на своїх підлеглих, необхідно у вказаний у повістці час забезпечити їхнє прибуття до Чернівецького МВК для проходження медичної комісії і визначення придатності до військової служби. Військовозобов’язані, які отримали повістки, відповідно до чинного законодавства зобов’язані з’явитися до військового комісаріату у визначений час.

Підприємства, установи та організації, у яких будуть вилучатись транспортні засоби для забезпечення потреб Збройних сил України та інших військових формувань, повинні утримувати техніку у справному стані. Ці транспортні засоби повинні мати запас ходу не менше, аніж 10 тисяч км. Друкувати Поділитися
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення