Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Військових пенсіонерів навчали складати резюме

В актовій залі Буковинського державного фінансового університету відбувся семінар для військовослужбовців.

Слухачами стали військові запасу (пенсіонери за вислугою років) та військові, які звільнилися з лав Збройних Сил України після закінчення контракту.

При вирішенні проблеми працевлаштування зазвичай проявляється невідповідність запитів роботодавців і професійної підготовки колишніх військовослужбовців.

Це призводить до невпевненості людини у власних можливостях з пошуку нової роботи. Такі громадяни втрачають набуті раніше навички, а держава – спеціалістів, на професійну підготовку яких були уже затрачені чималі ресурси, повідомляє Чернівецький регіональний центр зайнятості.

Військовослужбовці, слухачі семінару, опанували навчальний курс за спеціальністю «Менеджмент організації та адміністрування». Отримавши нову спеціальність, вони звернулися до служби зайнятості за інформацією щодо пошуку роботи за новим фахом. Військовослужбовців було поінформовано про стан ринку праці регіону, ознайомлено з основними джерелами вакансій та з актуальними вакансіями на сьогодні, а також із соціальними послугами, які надає служба зайнятості незайнятому населенню. Крім того, спеціалісти служби зайнятості навчили військовослужбовців правильно складати резюме та портфоліо для пошуку роботи.

Учасників семінару зорієнтовано на перспективний сучасний вид зайнятості – започаткування підприємницької діяльності. Як приклад вдалого відкриття власної справи на семінарі наведено історію молодих буковинців, які доброзичливо приймають гостей у приватному будинку «Медова садиба».

Там відвідувачі можуть не тільки відпочити біля озера, пограти у більярд, пінг-понг, бадмінтон, шахи, дарц, покататися верхи на конях, але й взяти участь у медозборі, прийняти апітерапію, лежачи у вулику, продегустувати мед та медові напої, здійснити екскурсію пасікою в костюмах і масках.

Справа молодих людей приносить чималий дохід та продовжує успішно розвиватися. Представники обласного центру зайнятості запросили слухачів семінару відвідати масовий захід «Літній ярмарок вакансій», який відбудеться 22 червня цього року в приміщенні Чернівецького міського центру зайнятості.

На згадку про зустріч колишні військовослужбовці отримали буклети «Азбука пошуку роботи», «Інтернет-сайти державної служби зайнятості» - за допомогою цих інформаційних джерел можна не тільки знайти вільні робочі місця, але й розмістити інформацію про себе на спеціальних сайтах з працевлаштування.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення