Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинські свободівці та члени Громадського формування «Сотня Буковини» взяли участь Холодноярських вшануваннях (фото)

З 25 по 26 квітня 2015 року в славному Холодному Яру та місті Чигирині відбулися двадцяті, ювілейні вшанування борців за волю України.

У відзначенні пам’яти подій незламної Холодноярської республіки взяли бійці, учасники бойових дій на сході. Саме цього року разом з побратимами-націоналістами, в єдиній комбатантській організації, відзначають ці події свободівці та прихильники, створивши «Легіон Свободи» та започатккували свій похід на ворога саме з Холодного Яру.

«Легіон Свободи» - це ті ж холодно ярці, які повстали на захист рідної землі. І гордістю було пройтись маршем в лавах таких людей. Це ніби вдруге народжуєшся, йдеш на боротьбу з окупантом і знаєш, що поруч твої кровні брати, які прийдуть на допомогу. Ми є синами України, ми нащадки героїв козаків, холодноярців, упівців. Цьогорічні вшанування в Чигирині набули особливого характеру. В одному місці зібралися десятки тисяч націоналістів і всі ми маємо спільну мету» - поділився своїми враженнями учасник бойових дій, свободівець Василь Козлан.

Також свою думку висловив заступник командира ОДБ «Карпатська Січ» Дмитро Чернишов: «Такі події додають духу для боротьби з окупантом. «Легіон Свободи», який представили сьогодні, є тим легіоном ангелів, які оберігатимуть Україну від загарбників та злих поглядів. Наш шлях сьогодні не легкий, час такий, що пора згадати чиї ми сини і де народилися. Таке місце, як Холодний Яр є джерелом для пиття сил, духу для перемоги. Одразу ж звідси ми відправляємось на схід, нам треба перемагати. Ніколи в мене і в думці не було, що можливо я здамся ворогу – Ні! Йти до кінця, як казали борці з Холодного Яру: «Воля України, або смерть»! Для мене честь бути учасником таких подій, адже ми вшановуємо героїв, як і в майбутньому вшановуватимуть і наші подвиги» - додав свободівець.

Важливим для буковинських бійців ГФ «Сотня Буковини» стало знайомство з побратимами-свободівцями з усієї України. «Тут зібралися ті, кого гідно можна назвати героями. Борці за цілісність держави, добровольці, прості хлопці та дівчата, які готові полягти заради свободи рідних та близьких. Одразу по закінченні вшанувань, ми вирушаємо в сторону бойових дій. Адже веземо допомогу нашим братам, підтримку, бійців, які повертаються з ротації. Цього разу на схід повертаються більшість наших земляків, членів «Сотні Буковини». Досі під враженнями, які залишили в душі холодноярські вшанування, адже це події, які є надважливими для українців» – додав на завершення голова ГФ «Сотня Буковини» Віталій Кадук.

«Кожен учасник вшанувань в Чигирині – це борець за свободу. Борець за цілісність Української Держави. Ми нація сильних і ми переможемо!» - зазначив Дмитро Чернишов.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення