Вівторок, 19 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вихованцям ДНЗ № 45 влаштували ігри з водою (фото)

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей.

Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку. З огляду на це, всі педагоги ДНЗ № 45 спрямували зусилля на розв’язання оздоровчих та освітніх завдань, забезпечивши максимальне перебування дітей на свіжому повітрі. Упродовж дня в роботі з дошкільнятами основний час відводиться різноманітній ігровій діяльності, використовуючи усі види ігор, музичним та фізкультурним розвагам, спостереженням, загартовуючим процедурам з використанням стаціонарного басейну і виносного обладнання на майданчиках.

Цього року видалось дуже спекотне літо, тому діти із задоволенням беруть участь в іграх з водою, організованих вихователем, фізінструктором та самостійно. Протягом першої половини літа в дошкільному закладі були організовані та проведені музично-спортивні розваги, ігри-змагання з футболу серед вихованців старших груп, загальносадовий день здоров’я “Подорож в країну Нехворійко“ та інші заходи, під час яких діти були активними учасниками, вболівальниками та глядачами.


Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення