Четвер, 27 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

1,5 тисячі безробітних буковинців отримали фінансову допомогу

За повідомленням Головного управління статистики у Чернівецькій області, протягом червня поточного року до державної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні звернулося 1,5 тис. незайнятих трудовою діяльністю буковинців, що на 22,3% менше, ніж у травні цього року.

На початок липня на обліку в державній службі зайнятості загалом перебувало 11,1 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян. Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області протягом останнього місяця не змінився і становить 2% від кількості населення працездатного віку.

Зазначений показник у сільській та міській місцевостях протягом також не змінився і становив 2,2% сільського населення працездатного віку та 1,7% міського населення працездатного віку. Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) станом на 1 липня становить 11 осіб.

Серед районів області найбільше навантаження незайнятого населення в середньому на одне вільне робоче місце було у Кіцманському, Сокирянському та Герцаївському районах. За сприяння державної служби зайнятості у червні цього року працевлаштували 697 осіб.

Із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом червня на допомогу по безробіттю було витрачено 7375,5 тис. грн., що на 14% більше, ніж у травні. Загалом 8,8 тис. буковинців отримали фінансову допомогу по безробіттю, а середній її розмір становив 842,24 грн.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення