Субота, 24 липня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Чернівецька обласна "Свобода" звернулася до буковинців з приводу можливої передачі землі для потреб УПЦ МП

Чернівецька обласна "Свобода" звернулася до буковинців з приводу можливої передачі землі для потреб УПЦ МП
Чернівецька обласна організація ВО "Свобода" звернулася до мешканців краю у зв'язку із отриманою інформацією про плани шляхом депутатського голосування на сесії місцевої ради в с. Рідківці передати 3 га землі для довготривалого використання та спорудження майбутнього монастиря УПЦ МП.

Свободівці наголосили на неприпустимості подібних дій місцевої влади.

У зверненні зазначено: "До нас дійшла інформація про намагання шляхом депутатського голосування на сесії місцевої ради в с. Рідківці ухвалити рішення про надання 3 гектарів землі для довготривалого використання та спорудження майбутнього монастиря УПЦ МП. Дії окремих депутатів щодо цього будуть належним чином оцінені. Неважливо, чи депутати місцевої ради вчасно не зорієнтувалися або проєкт рішення завчасно не був озвучений та поспіхом підготовлений. Неприпустимим є сам факт того, що в такий критичний час на голосування ставлять це провокаційне питання. З метою збереження цілісности України та захисту духовних основ української соборности за жодних умов неприпустимо дозволяти посилення в Україні впливу Росії. Особливо явище зросійщення поширюється через агресивно налаштованих до України священиків московського патріярхату УПЦ. Це ще більше дестабілізує політичну та міжконфесійну ситуацію у державі, а отже дезінтегрує українську спільноту. За останні півтора року українсько-російської війни через церкви УПЦ МП окремі священики та владики системно здійснювали вплив на мешканців области. Під час богослужіння нав'язувалася спотворена оцінка подій війни та викривлена роль захисників української землі на лінії фронту в Луганській та Донецькій областях. Саме через цю підривну роботу часто проводилися акції на зрив мобілізації до української армії, створювалося неправильне тлумачення війни на сході України та неадекватне сприйняття агресивної політики Росії. З огляду на це, є неприпустимими будь-які кроки органів місцевого самоврядування щодо можливої підтримки або ж надання преференцій у поширенні впливу церков УПЦ МП на теренах Чернівецької области. Для спокою громади та шанобливого ставлення до бійців, які з честю захищали Україну на фронтах українсько-російської війни, закликаємо громади области та депутатів усіх рівнів рад жодним чином не допустити будь-яких кроків, які сприятимуть зростанню впливу агресивно налаштованої до Української держави церкви УПЦ МП і надання землі для їхніх потреб".

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Степан
Краще організуйте вивіз сміття - всі околиці Рідківців засрані
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення