Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині двоє з п'яти осіб відчувають наслідки Чорнобиля

З метою дослідження оцінки стану здоров’я населення та рівня його захворюваності Головним управлінням статистики у Чернівецькій області проведено опитування членів домогосподарств, які приймають участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя.

За оцінкою опитаних, негативний вплив на стан здоров’я населення продовжують чинити наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС. Серед опитаних мешканців Буковини кожні двоє з п’яти (по Україні – кожний другий) повідомили, що на стан їхнього здоров’я частково або серйозно вплинули наслідки цієї катастрофи.

Оцінили як “частковий” вплив на здоров’я наслідків аварії 39% осіб області. Серйозний вплив наслідків відмітили лише 2% опитаних осіб. Відсутність будь-якого впливу на стан здоров’я зазначили 59% опитаних осіб.


Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення