Субота, 11 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Соціологи розкажуть, яким чернівчани бачать парк «Жовтневий»

Розгляд звіту за матеріалами соціологічного опитування, який проводився в парку “Жовтневий”, відбудеться 7 квітня в Чернівецькому нацуніверситеті.

Соціологічне опитування в парку «Жовтневий» проводилося на замовлення мерії, Наглядової ради та дирекції комунального підприємства «Парк «Жовтневий».

Інтерв’юерами були волонтери наглядової ради та представники дирекції парку “Жовтневий”, аналіз проводив доцент кафедри “Соціології” Чернівецького нацунвіверситету Сергій Яремчук.

Соцопитування дозволяє зробити висновок, яким бачать парк «Жовтневий» чернівчани та у якому напрямку потрібно парк розвивати. Зокрема, чернівчани вважають, що у парку повинно бути більше спортивних майданчиків, недостатньо інформаційних вказівників, вбиралень.

Наглядова рада парку «Жовтневий» до участі у презентації результатів соцопитування запрошує представників ЗМІ та усіх зацікавлених чернівчан. Презентація відбудеться 7 квітня о 17.00 в 6 корпусі ЧНУ, аудиторія 25.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення