Середа, 21 квітня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Літературна еліта Чернівців привітала з 90-літтям свого вчителя, Почесного доктора ЧНУ (фото)

У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулася літературно-академічна зустріч «Наукова школа Анатолія Волкова: результат багаторічної праці.

Зв’язок поколінь і спадковість традицій». Волков – доктор філологічних наук, професор, багаторічний викладач і завідувач (1982–1996) кафедри теорії та історії світової літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Почесний доктор цього університету. Аби поспілкуватися з науковцем, висловити свою прихильність і вдячність, зібралися його учні, колеги, друзі.

Серед присутніх – літературознавці такого високого рівня, як Елеонора Соловей, Ольга Червінська, Людмила Волкова, Володимир Вознюк, Борис Бунчук, Валерій Лавренов, Петро Рихло, перший в Україні вчений, який здобув звання кандидата філологічних наук за спеціальністю «порівняльне літературознавство», один із найпопулярніших сучасних літературних критиків та публіцистів Олександр Бойченко, журналісти та інші яскраві особистості.

Минулоріч Анатолій Романович відзначив своє 90-ліття. Більше 70-ти років свого життя присвятив фаховому вивченню літератури, надаючи перевагу дослідженню взаємозв’язків слов’янських літератур, фольклору.

Особливе місце у сфері його наукових уподобань відведене творчості Ярослава Гашека та Карела Чапека. Професійний шлях вів Анатолія Романовича до компаративістики. Науковець розробив власну теорію – традиційних сюжетів, образів і мотивів.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення