Неділя, 03 липня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62
Оксфорд Медікал варикоз

Невиправдане весілля довжиною у тисячі кілометрів (фото)

- Що можна зробити для того, аби стати свідком весілля?
- В принципі, усе.
- А якщо це весілля невідомо чиє і можливо навіть нереальне?
- Також усе.


Без сумніву, попередні рядки можуть здаватися досить дивними, але як вивляється – реальними. Підтвердженням цього стала випадкова зустріч у Чернівцях з молодими людьми з Казані (Республіка Татарстан), які своєю однаковою велоформою та велосипедами з об’ємними велосумками не те що привертали до себе увагу усіх оточуючих, а ніби притягували до себе якимось магнітом.
Під час знайомства вони розповіли, що люблять подорожувати і є членами своєрідного клубу за інтересами під назвою «ДИгроды». А познайомилися вони завдяки Казанському федерального університету, де власне і навчалися. Західну Україну вирішили відвідати після того, як Іван – один з учасників команди, в журналі «GEO» прочитав декілька статей про гуцулів. Він, власне і став ініціатором даної ідеї та подальшої подорожі. Як добавив один з лідерів команди – Едуард, його слова звучали приблизно наступним чином: «Досить з нас цього повсякденного життя. Їдемо у Карпати! Це свято ми повинні зустріти разом!».
І через певний час, підтримавши Івана та спланувавши свій маршрут, семеро туристів з Казані прямували потягом до Ужгорода через Москву та Київ, подолавши приблизно 2500 тис. кілометрів. Далі їх маршрут пролягав Карпатськими горами та закінчувався у Чернівцях, де на них очікував потяг до Львова.
Щодо мети подорожі, то першочергово вони хотіли подивитися на гуцулів в костюмах та взяти участь у справжньому гуцульському весіллі. Або ж, принаймні, допомогти в приготуванні чи проведенні весілля. «Це дійсно була така мета, але за весь час, ми не зустріли жодного гуцула у народному одязі та не побачили жодного весілля, хоча судячи по назвам, минали гуцульські поселення» - сказав Едуард.
Протягом дня, молоді люди минали від 60 до 80 кілометрів. Всього, вони їхали 8 днів. За їхніми словами, десь було легше, десь важче. А враховуючи те, що раніше вони як правило подорожували по рівнинній місцевості і жоден з них не є спортсменом-професіоналом, Карпати вразили їх своїми підйомами та не менш яскравими спусками. А гірські річки для них були теплими.
«Кожен день ночували на новому місці. Ночували в палатках. Нам дуже все сподобалося. Чудово влаштований побут на Україні. Дуже багато сіл, дуже гарні будинки вздовж дороги і кожне село відрізняється якимись будівлями. Висока щільність населення.
Дуже чудові та привітні люди. Молоком пригощали. Радили де і куди краще їхати, де зупинятися. За всю подорож, не було жодного неприємного моменту. Де б ми не проїжджали група, нам завжди були раді допомогти. Правда були діти, які ловили нас за руки та витягали пусті баклажки з-під води з багажнику(сміється – авт.). Але серед них були і пристойні діти теж. І тим не менш, усі вони хороші і в них буде велике світле майбутнє, дивлячись на те, що ми бачили в Україні.
Це насправді дуже перспективна країна, особливо, якщо казати про села. Порівнюючи з російськими селами, то на українських селах значно менше проблем. У Росії все навколо великих міст розвивається, а тут ще земля тримає людей. Звісно, це не може не радувати. Це повинно радувати і ми повинні прагнути того, щоб все подібне реалізовувалось в життя у нас, в Росії. Ми, навіть вже стали придумувати, як би нам оздоблювати та прикрашати будівлі як в Карпатах» - розповів Едуард.
Під час своєї подорожі не змогли вони не звернути на стан якості українських доріг, які були непоганими на заході, а далі ставали гіршими, навіть вздовж кордону з Румунією.
Помітили вони й те, що люди, незалежно від того що працюють за кордоном, повертаються на Україну, відбудовують будинки. А в Росії люди якщо їдуть, то як правило - назавжди. Щодо побажань на майбутнє, то за їхніми словами треба над усім працювати. І бажано разом.
Оцінити матеріал:
(6 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення