Вівторок, 11 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

З лікарень виписали 27 людей, які отруїлися під час весілля на Буковині

Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» було отримано екстрені повідомлення про 37 випадків гострих кишкових інфекцій, серед яких 5 у дітей.

Було госпіталізовано 30 осіб, в тому числі 5 дітей. Отримували амбулаторне лікування – 7 осіб.

Госпіталізація була проведена в обласну клінічну лікарню – 5 хворих; в обласну дитячу клінічну лікарню – 3 хворих (в тому числі мати госпіталізованої дитини); у Вижницьку ЦРЛ (м.Вашківці) – 20 дорослих та 3 дітей.

Станом на 14.00 годину 29 липня 2016 року з медичних закладів виписано 27 осіб, які отруїлися на весіллі у Карапчеві. Продовжують знаходитись на стаціонарному лікуванні 3 хворих. Стан виписки зі стаціонарів: м. Вашківці - виписано 22, лишається в стаціонарі 1 дитина. З ОДКЛ виписано 2, продовжує лікуватись – 1. В ОКЛ 1 хворий продовжує лікуватись. Про це повідомляють у прес-службі Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

За результатами мікробіологічних обстежень у 8 хворих виділено Сальмонелу ентерітідіс; у 12 хворих - Протей вульгаріс; у 4 хворих - Стафілок золотистий. У решти хворих патогенної мікрофлори не виділено.

За результатами проведеного бактеріологічного обстеження працівників закладу, патогенної мікрофлори кишкової групи не виявлено.

З 20 змивів, відібраних з інвентарю на харчоблоці, в 4-ох виділено бактерії групи кишкової палички (БГКП). Питна вода відповідає гігієнічним нормативам.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення