Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Французи поділились досвідом в боротьбі з СНІД... (фото)

Французи поділились досвідом в боротьбі з СНІД... (фото)
www.chernivtsy.eu

Нещодавно українська делегація повернулась з Франції, де проходили заходи в рамках програми французько-українського обміну фахівців в галузі охорони здоров’я та фармації.

В складі делегації був і начальник чернівецького управління охорони здоров’я Ігор Незборецький. Поїздка була насичена цікавою та корисною інформацією. В ході візиту відбулась зустріч з начальником департаменту комунікацій ВООЗ паном Таріком Жасаревічем, який презентував присутнім головні напрямки діяльності всесвітньої організації охорони здоров”я. Надалі, пріоритетами національних систем охорони здоров’я з погляду ВООЗ поділився начальник департаменту управління системами охорони здоров’я, політики і надання допомоги пан Деніс Портьок.

Присутні на зустрічі мали змогу ознайомитися з основними завданнями щодо бороьби із захворюваннями на СНІД та туберкульоз, про що їм повідомив старший радник HIV/AIDS Антоніо Жебрас. Також відбулася французько-українська зустріч, ініційована верховним органом охорони здоров’я Франції (HAS). Пан Брюна Люсе, заступник начальника відділу сертифікації закладів здоров”я (SCES), провів презентацію сертифікації закладів охорони здоров’я. Також учасникам зустрічі презентували французьку систему охорони здоров’я і регіональних агентств охорони здоров’я Франції.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення