Неділя, 03 липня 2022p.
Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 62
Оксфорд Медікал варикоз

Галиць відвідав центральне конструкторське бюро «Ритм»

Перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць та директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Сідляр відвідали ВАТ «Центральне конструкторське бюро «Ритм».

Вони ознайомилися з новими виробничими розробками цього найбільш наукоємного підприємства нашої області та поспілкувалися з його керівником, доктором технічних наук, професором Василем Годованюком. Основними напрямками діяльності ВАТ «ЦКБ «Ритм» залишається виконання проектних, науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, розробка, виробництво та реалізація фотоприймачів, фотоприймальних пристроїв, виробів радіотехнічної, електронної техніки, пожежних, охоронних пристроїв та систем, засобів обчислювальної техніки та автоматизації.

Номенклатура продукції, що випускається підприємством, різноманітна, з подвійним призначенням, має значний експортний потенціал. Як повідомив керівник «Ритму» Василь Годованюк, підприємство готується до виходу на нові перспективні ринки збуту своєї високоточної продукції та налагоджує тіснішу співпрацю з вітчизняними підприємствами. Сьогодні саме тут збереглася і успішно працює ще з радянських часів інженерна еліта військово-промислового комплексу краю.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення