Вівторок, 21 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

У Чернівцях інваліди отримуватимуть щомісячну матеріальну допомогу на оплату комуналки

У Чернівцях інваліди отримуватимуть щомісячну матеріальну допомогу У Чернівцях інваліди отримуватимуть щомісячну матеріальну допомогу
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях інваліди І групи отримуватимуть матеріальну допомогу для часткового покриття витрат на оплату житлово–комунальних послуг в розмірі 200 грн.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Чернівецьку міську раду.

Щомісячну адресну виплату (без оподаткування) з 1 січня 2017 року отримуватимуть громадяни, які зареєстровані в м. Чернівцях та не отримують іншої щомісячні допомоги (виплати, доплати тощо) за рахунок коштів міського бюджету.

Призначення щомісячної адресної матеріальної допомоги інвалідам І групи проводиться з місяця наступного за місяцем, в якому виникло таке право, але не раніше місяця звернення заявника або його законного представника. У разі визнання інваліда І групи, який отримує щомісячну адресну матеріальну допомогу для часткового покриття витрат на оплату житлово–комунальних послуг недієздатним, виплата допомоги припиняється з місяця наступного за місяцем, в якому відбувся факт визнання особи недієздатною. Відновлення виплати законному представнику здійснюється за його заявою з місяця припинення.У разі втрати права на одержання щомісячної адресної матеріальної допомоги інвалідам І групи, виплата припиняється з наступного місяця.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Jodi
кухня 6 6 красивый ремонт в прихожей фото
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Rodneyassen
reduslim bugiardino
Rodneyassen
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення