Неділя, 27 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Відтепер на «Калинці» можна отримати ключі електронного цифрового підпису

Нещодавно чернівецькі податківці на запрошення Профспілки захисту підприємництва м. Чернівці розпочали видавати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису підприємцям МТК «Калинівський ринок» та ТВК «Добробут» на ринку.

Завідувач сектору реєстрації користувачів при ДПС в Чернівецькій області Вадим Пилипко ознайомив підприємців зі слайдами про новий сервіс податкової служби, який дає можливість безкоштовно і швидко отримати ключі електронного підпису. Раніше підприємці мали можливість безкоштовно отримати ключі електронного підпису лише в акредитованому центрі податкової служби, що знаходиться в приміщенні Центру обслуговування платників податків державної податкової інспекції у м. Чернівцях, а відтепер щосереди та п’ятниці з 14.00 год. по 16.00 год. матимуть можливість отримати їх фактично на своєму робочому місці.

Як зазначила голова Профспілки захисту підприємництва м. Чернівці Марія Філіпчук: «Надзвичайно важливо, щоб сьогодні податківці дослухались до потреб платників податків. Все нове, звичайно, спершу лякає, але прогрес – явище неминуче, тому людей потрібно постійно навчати новому, і лише за таких умов у майбутньому стане нормою добровільна, чесна та проста сплата податків». Саме для того, щоб навчити підприємців подавати звітність в електронному вигляді начальник відділу взаємодії із ЗМІ та громадськість Наталія Бальон запропонувала запровадити для них практичні тренінги, що відбуватимуться у приміщенні профспілки.

Власниця ключа електронного цифрового підпису приватний підприємець Лариса Сергеєва розповіла присутнім про усі переваги подання звітності в електронному вигляді, оскільки це надзвичайно економить час, якого так не вистачає жінці – підприємцю. Податківцям було дуже приємно, що підприємці високо оцінили можливості сервісу, який так полегшує життя і роботу підприємців, а також запропонували на постійній основі продовжити роботу в напрямку впровадження нових технологій. Крім того, вони висловили сподівання, що скоро на «Калинці» стане новим трендом звітувати в електронному вигляді.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення