Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Гайничеру відзначив професійність та зваженість колег... (фото)

Цього четверга, відбулась чергова, дев’ята сесія Сокирянської районної ради.

Попередньо опрацювавши та проаналізувавши всі пункти засідання, 34 обранці конструктивно розглянули 24 питання порядку денного. Серед питань вересневого засідання, одним з найактуальніших було - стан боротьби із злочинністю та виконання Комплексної програми профілактики правопорушень у нинішньому році. Інформував присутніх заступник начальника Сокирянського РВ УМВС України в Чернівецькій області, начальник міліції громадського порядку Віталій Ладан.

За його словами, цьогоріч на території Сокирянського району спостерігається зменшення злочинств – у порівнянні з минулим роком на 23,4 відсотки. Але при цьому більше стало вбивств, розбоїв та грабежів. Є поодинокі випадки вимагань, хабарництва та втягування в кримінальну діяльність неповнолітніх. Також знизилась ефективність роботи по розкриттю злочинів, їх попередженню у громадських місцях, на вулиці. Враховуючи все це, депутати прийняли рекомендації щодо посилення роботи Сокирянського РВ УМВС України в Чернівецькій області по виконанню в повному обсязі заходів, передбачених програмою з профілактики правопорушень.

Районні обговорювали і проблеми соціального характеру. Йшлося про виконання Районної програми підтримки діяльності Сокирянської районної організації ветеранів України, районних організацій інвалідів та воїнів-інтернаціоналістів на 2011-2013 роки. На заходи цієї програми у 2011 році використано 50 тисяч гривень. Зокрема, на передплату періодики ветеранам війни, малозабезпеченим пенсіонерам, громадським організаціям інвалідів, воїнів інтернаціоналістів та товариства глухих і сліпих, фінансову підтримку ветеранських та волонтерських організацій, надання матеріальної допомоги найбільш потребуючим громадянам цієї категорії. Окрім цього, депутатські комісії запропонували внести зміни до Районної комплексної програми «Турбота» на 2010-2012 роки, в тому числі збільшити обсяг її фінансування.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Рябко звітувала про виконання Програми забезпечення шкіл сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних дисциплін.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Чорна доповіла про виконання бюджету за І півріччя 2012 року. Відтак сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету за першу половину нинішнього року по доходах в сумі 67863, 9 тисяч гривень, з них по загальному фонду – 66 758 тисяч гривень, по спеціальному фонду – 1 106 тисяч гривень, та по видатках у сумі 73 900 тисяч гривень і внесла зміни до районного кошторису.

У завершальному слові голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайнічеру відзначив професійність та зваженість Сокирянських колег.

Висловив свою стурбованість пасивністю деяких представників опозиції - депутатів Сокирянської райради, які ігнорують розгляд важливих питань життєдіяльності району, цим самим порушуючи законодавство, що регулює діяльність депутатів місцевих рад та зраджуючи своїх виборців. Подякував за запрошення на сесійне засідання.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення