Середа, 22 вересня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Цього року в чернівецькому СІЗО не допущено жодного факту катування чи нелюдського поводження із затриманими особами

СІЗО у Чернівцях СІЗО у Чернівцях
www.bukpravda.cv.ua
Прокурор області Олег Соболь перевірив діяльність Чернівецької установи виконання покарань № 33.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Додержання конституційних прав ув’язнених та засуджених в установах виконання покарань державної кримінально-виконавчої служби, розташованих на території Чернівецької області, перебуває на постійному контролі органів прокуратури.

З метою виявлення та усунення порушень при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокурор області Олег Соболь спільно із заступниками, прокурорами та спеціалістами контролюючих органів, провели комплексну перевірку діяльності Чернівецької установи виконання покарань № 33.

За результатами перевірки, встановлено, що упродовж 2017 року у вказаній установі не допущено фактів катування чи нелюдського поводження із затриманими та взятими під варту особами. Однак, виявлено випадки неналежного дотримання вимог чинного законодавства щодо охорони праці, дотримання вимог санітарно-гігієнічного стану та матеріально-побутового забезпечення, охорони здоров’я ув’язнених та засуджених, а також законодавства у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, у зв’язку із чим прокуратурою області начальнику Чернівецької установи виконання покарань № 33 внесено вказівку з вимогою вжити заходів щодо негайного їх усунення та притягнення винних до відповідальності.

Всього з початку року, з питань додержання вимог чинного законодавства, пов’язаного з обмеженням особистої свободи і інших прав людини, при утриманні осіб, взятих під варту та засуджених внесено 11 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких 13 посадових осіб Чернівецької установи виконання покарань № 33 притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення