Понеділок, 25 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Чернівцях введено в експлуатацію понад 73 тисячі квадратних метрів житла

За січень – вересень 2012 року по департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради капітальні інвестиції за рахунок державного та міського бюджетів в об’єкти містобудування склали 13,8 млн. грн., із них за виконані роботи в поточному році – 7,6 млн. грн., погашення заборгованості за минулий рік – 6,2 млн. грн.

Станом на 01.10.2012 року збудовано: 1,107 км мереж каналізації,1,240 км мереж дощової каналізації, 1,916 км мереж водопостачання, 1,283 км мереж газопостачання.

За 9 місяців 2012 року спеціалістами відділу контролю за об`єктами містобудування управління капітального будівництва департаменту розглянуто 2 доручення Чернівецької обласної державної адміністрації та 2 доручення міського голови, 201 звернення юридичних осіб та службової кореспонденції, 934 звернення фізичних осіб.

Відділом контролю за об`єктами містобудування управління капітального будівництва департаменту скликано 28 та прийнято участь у 37 комісіях з розгляду питань, пов`язаних з будівництвом на території міста. Відділом контролю за об`єктами містобудування управління капітального будівництва департаменту опрацьовано 1001 листів-повідомлень фізичних та юридичних осіб щодо прийняття в експлуатацію та отримання заявниками документів, які надають право на виконання будівельних робіт. За 9 місяців 2012 року прийнято в експлуатацію 510 об`єктів містобудування, отримано документи, які надають право на виконання будівельних робіт на 491 об`єкт містобудування на території міста.

Щомісячно відділом контролю за об`єктами містобудування департаменту готуються оперативні дані щодо введеного в експлуатацію житла. Так, за оперативними даними за 9 місяців 2012 року на території міста Чернівців введено в експлуатацію 72,1 тис. кв. м, з них: - в багатоповерхових житлових будинках та ін. – 18,7 тис. кв. м; - в індивідуальних житлових будинках – 53,4 тис. кв. м.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення