П'ятниця, 22 лютого 2019p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Суд вдруге відправив на доопрацювання НАЗК справу щодо штрафу Каспрука

Олексій Каспрук Олексій Каспрук
У Чернівцях суд вдруге повернув на доопрацювання Національному агентству з питань запобігання корупції адміністративну справу щодо міського голови Олексія Каспрука, якого НАЗК хоче оштрафувати за те, що він голосував за рішення про збільшення оплати праці міського голови, не повідомивши про конфлікт інтересів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

У документі зазначається, що протокол про адміністративне правопорушення, який був складений на Каспрука, не містить час вчинення адмінправопорушення, а також у документі не зазначено час виявлення адміністративного правопорушення.

Водночас у копіях документів, які були додані до протоколу, міститься стенографічний витяг з протоколу сесії, протоколи поіменного голосування та витяги з рішень, прийнятих міськрадою, які не містять в собі підписів відповідальної особи. Також у постанові йдеться, що копії документів не завірені в установленому законом порядку. Тому Шевченківський районний суд Чернівців вирішив повернути до НАЗК адміністративну справу щодо Каспрука для належного оформлення.

Як відомо, у листопаді 2017 року суд відправив на доопрацювання НАЗК справу щодо премій міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

Раніше повідомлялося, що НАЗК має намір оштрафувати міського голову Чернівців Олексія Каспрука за призначення премій самому собі.

Сам Каспрук не вважає, що він вчинив корупційні дії, в яких його підозрюють.

За словами радника міського голови Ірини Карімової, Олексій Каспрук отримує премії у розмірі не більшому, ніж його заступники, директори департаментів та управлінь міськради.

Довідка

Рішення Чернівецької міської ради "Про умови оплати праці Чернівецького міського голови" було ухвалене на сесії 12 січня 2016 року 27-ма голосами депутатів (загальна кількість депутатів - 42).
Воно передбачає встановлення посадовцеві надбавки за вислугу років у розмірі 10 відсотків (з 10 жовтня 2016 року) до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Також документ передбачає встановлення мерові надбавки за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.
Окрім того, рішення передбачає встановлення щомісячного преміювання міського голови відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи, а також з нагоди державних та професійних свят і ювілейних дат у розмірі, встановленому для працівників виконавчих органів Чернівецької міської ради (інших посадових осіб та службовців), у межах фонду преміювання та за рахунок економії фонду оплати праці.
Водночас рішення передбачає надання мерові матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення