П'ятниця, 03 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівецькому військовому комісаріаті проведено навчання для вчителів... (фото)

Сьогодні, 30 жовтня, на базі Чернівецького міського військового комісаріату відбулися інструктивно-методичні заняття з учителями шкіл, ліцеїв та гімназій Чернівців з питань організації та проведення допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді на 2012-2013 навчальний рік.

Навчання було організовано згідно Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 25 жовтня 2002 р. №948/2002 “Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді”, а також відповідної рекомендації начальника управління освіти міської ради Валентини Малишевської.

«На занятті узгоджувалися заходи щодо підготовки молоді до служби у Збройних силах України, проведення приписки юнаків 1996 року народження до призовної дільниці чернівецького міського військового комісаріату, а також проведення рекламно-агітаційної роботи щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом, – каже військовий комісар Чернівецького міського військового комісаріату підполковник Юрій Вьюн. – Разом із викладачами з війсьово-патріотичного виховання ми провели аналіз їх роботи у минулому році і поставили завдання на наступний рік.»

Окрім того, кращих викладачів нагородили грамотами військового комісаріату. Підполковник Юрій Вьюн зазначив, що завдяки плідній співпраці із Чернівецькою міською радою міський військовий комісаріат добре підготовлений до призову громадян на строкову військову службу за контрактом.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення