Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Тарифи на міський і сільський зв'язок хочуть підвищити

ПАТ "Укртелеком" направило до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, листа з пропозицією підвищити тарифи на міський та сільський фіксований зв'язок на 10% у 2012 році.

Про це повідомив в.о. голови правління компанії Ігор Кравець.

- Ми запропонували НКРЗІ збільшити, не набагато - на 10% А рішення вже за комісією, - зазначив він. Надання цих послуг, незважаючи на підвищення тарифів минулого року, є для компанії збитковим. Цим фактом член наглядової ради та колишній голова правління компанії Георгій Дзекон пояснює передбачений у фінансовому плані 2012 році збиток у розмірі 226 мільйонів гривень, незважаючи на чистий прибуток, отриманий у першому кварталі цього року.

- Ми раді були б показати прибуток (за підсумками року). Чому збиток? Компанія надає послуги міського та сільського зв'язку, які є збитковим. Всі пропозиції "Укртелекому" стосовно вирішення цього завдання (підвищення тарифів, створення Фонду універсальних послуг), їх не почули, - сказав Г.Дзекон. Крім того, послуга фіксованого телефонного зв'язку продовжує поступатися місцем мобільному зв'язку.

За даними "Укртелекому", абонентська база фіксованого зв'язку за 2011 рік скоротилася на 4%. Нагадаємо, "Укртелеком" очікує за підсумками 2012 року плановий збиток у 266 мільйонів гривень. Січень-березень цього року компанія завершила з чистим прибутком 5,4 мільйона гривень.

Інтерфакс-Україна

Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Галина
Все брешуть про збитки, а те що з людей здирають останні гроші на поганий і неякісний зв'язок, про це вони мовчать!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення