Субота, 08 травня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

На Буковині банк нарахував відсотки за користування кредитом військовому, коли той був у зоні АТО

На Буковині банк нарахував відсотки за користування кредитом військовому, коли той був у зоні АТО
На Буковині банк нарахував відсотки за користування кредитом військовому, коли той був у зоні АТО.

Що робити, якщо банк вимагає від військовослужбовця у судовому порядку сплатити відсотки за користування кредитом в період його перебування у зоні проведення АТО?

З таким питання до Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник бойових дій, житель міста Вижниці.

Фахівці центру роз'яснили, що відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом, не нараховують.

Військовослужбовець вирішив звернутися до центру з заявою про призначення йому адвоката. За результатами розгляду письмового звернення Михайла Ковалюка уповноважили здійснювати представництво інтересів клієнта в суді. Вивчивши матеріали справи, адвокат встановив, що в період з 26.03.2015 по 06.04.2016 клієнт проходив військову службу на території Луганської області в зоні проведення антитерористичної операції. Це звільняло його від сплати процентів за користування кредитом як військовослужбовця на особливий період. Адвокату вдалося довести, що банк не врахував цю важливу інформацію.

Взявши до уваги цей факт, Вижницький районний суд ухвалив рішення: позов банку задовольнити частково (зменшити в частині заборгованості із відсотків за користування кредитом).
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення